Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

1.8 Motor Mazda 626 Alınır mı?

Konu, 'Alınık - Otomobil' kısmında javier tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. javier

javier Katılımcı

Araç Markası:
    2001 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    arkadaşlar bi araç buldum, mazda 626. 1.8 motor.. sağ kapı ve çamurluk değişmiş, komple boyalı. boyasını adam çizikten rahatsız olduğu için yaptırmış.. adamın yalan söylemediğine eminim, tanıdık zengin biri..

ne dersiniz bu araba alınır mı??? km.si 95.000 de. orjinalliğine de güveniyorum ama mazda yı hiç bilmiyorum . ne dersiniz??

link http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ilk-sahibinden-orjinal-195660227/detay

2. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Yalan söylemediğine eminim demişsin ama ben hiç 1,8 motor 626 duymadım görmedim... İlk kasalarda 1,6 ve 2,0 motor seçeneği var ve karbüratörlü, orta ve son kasalarda ise 2,0 motor tek tip olarak var...

Soruya gelirsek; varsa eğer 1,8 motor alınır neden alınmasın...

3. Bende görmedim, gerçi ilanlarda var.
    Tescil hatası olabilir mi?
    Yalnış olabilirmi ilk fatura kesilirken.
    Çünki ne ana kitapçıkda ne yabancı forumlarda, ne tamir kılavuzunda nede teknik detay kataloğunda yok..

4. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Türk uyanıklığı desek yeridir, gerçi bu uyanıklığı genelde 2.0 motorları 1,6 diye tescil ettirerek yapıyorlar, yapmışken neden 1,8 yapsınlar diye de düşünmedim değil...

5. immmir

immmir Aktif

Araç Markası:
    2012 Mazda 3 Touring D
    Araç Renk ve Tip:
    Kristal Beyaz-Sedan
    İyi de, mazda 323 familia da ve lantis te 1.8 motorlar kullanılıyor idi, o motorlardan ara seçenek olarak üretilmiş olamaz mı?

6. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Mantıken olabilir ama ben duymadım görmedim abi...

Karbüratörlü 1,6 ve 2,0

Enjeksiyonlu 2,0

7. Recep53

Recep53 Sessiz

Eskiden 1,6-2,0 aralığı vardı. 1,8 sonradan araya girdi. O zamanda yapılmış olabilir.

8. civler

civler Katılımcı

Araç Markası:
    2000-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gri Hatcback
    Araba kaç model acaba? normalde Türkiyede 1.8 motoru hiç duymadım ancak gümrük çıkması olabilir, yabancı diplomatik personeller getirtiyor, giderken de gümrüğe bırakıp gidiyor ancak bu şekilde olabilir. Ben 12 yıldır mazda kullanıcısıyım, üç nesil 626 ları tanırım 1.8 yoktu galba. Benim 93 kasa vardı uyanıklık yapmışlar ruhsatta 1.6 görünüyordu, belki onun gibi olabilir ama gine de neden 1.8 yazdırsınki 1.6 varken.
    Her şeye rağmen uygunsa kesinlikle alınır derim. 92-97 ve 98 2001 kasaları iyi tanırım bunlardansa tavsiye ederim.

9. javier

javier Katılımcı

Araç Markası:
    2001 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    arkadaşlar ilk mesaja linki ekledim, 105 değil 95 bindeymiş araç bu arada.. konuştuğum adam bilmem nerenin genel müdürü, makam arabası kullandığı için bunu pek kullanmamış.

10. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    1.8 motor 626 lar var ama gd kasada ve ge kasada. Gf kasada yok. Eğer gd kasa ise alınır parçası bulunur. Ama ge kasa ise vay halinize servisten istersinir gelince takarsınız. Başka çareniz olmaz. Gd kasa 1.8 lerin motoru daha sonra kia capitalde kullanıldığı için yedek parçası var.

11. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Araç temiz fakat pazarlık yapmaması ve motor hacmi bilmecesi muamma... Hakan'ın kupon arabalar konusunda verdiği araç bu...

Genel anlamda temiz.

12. civler

civler Katılımcı

Araç Markası:
    2000-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gri Hatcback
    Araba güzel görünüyor benim kasadan ben 2008 den beri aynı kasayı kullanıyorum, görüntü olarak temiz duruyor, bir de forumdaki ustalarımızın yarumlarını alsak daha iyi olur diye düşünüyorum.

13. civler

civler Katılımcı

Araç Markası:
    2000-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gri Hatcback
    Aynen katılıyorum, muhtemelen 2.0 dır motor, fiyat da pazarlık olmalı.

14. javier

javier Katılımcı

Araç Markası:
    2001 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    araç sahibi burda bi yerin genel müdürüymüş, açıkçası ortak tanıdık da bulunda (cumhuriyet savcısı) bende güven uyandırdı..

arka kapı ve çamurluk değişik, komple boyalı.. bu haliyle temiz midir bu araç? bir de dijital klima yok ve sis farı yok..

1999 coralla 1.3 abs klimalı modeli de var seçeneklerim arasında karar veremedim.

15. Recep53

Recep53 Sessiz

Adam ilk sahibinden dediğine göre gümrük çıkması değildir herhalde. Ayrıca beygir gücü de yanlış gibi. İlan seçeneklerden seçim yapılarak hazırlanıyorsa kayma olmuş olabilir.

16. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Arka çamurluk işi bozdu ama km si yeter olsun güzel yapıldıysa binilir. Ben linki görmemiştim şimdi gördüm. Yapış pazarlıkla 15850 hayrını gör :) mimgaz lpg taktıkmı tamamdır

17. civler

civler Katılımcı

Araç Markası:
    2000-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Gri Hatcback
    Fiyat bana da fazla gibi geldi, benimki 2000 ful+ful hepsi var LPG dahil ben de bu gün satılığa çıkarsam 17 ya da 18 isterdim üstelik orijinal değişen yok boya yok bun da hem boyalı hem 98 hem de dolu bir araç değil. İyi bir pazarlık gerekli bence.

18. karardvn

karardvn Aktif

geçen bi ara istanbulda da vardı yabancıdan yabancıya o da 1.8 di yanlış hatırlamıyorsam bulgaristan plakalıydı

19. javier

javier Katılımcı

Araç Markası:
    2001 - Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya

hocam ben bunun hangi kasa olduğunu nerden öğrenebilirim ??

20. Evet GE kasada varmış. Gf de yok..
    Ama 1.6 yok..

Ekli Dosyalar:

• 1.PNG
      1.PNG
      Boyut:
      55,6 KB
      Okunma:
      23
    • 2.JPG
      2.JPG
      Boyut: