08 Şubat 2015 III.Ankara Buluşması

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bugünkü buluşmadan birkaç resim ve Apo'nun aramıza katılışının video görüntüleri :) Etkinlik ile ilgili daha fazla resim ve video yakında forumda olacak, çalışmalarımız devam ediyor. O0
Tamamı için:
http://www.mazdagaraj.com/media/sa=album;in=72

[smg id=72 type=album]

Yanlışlıkla konvoyumuzun arasında kalan Mazdacı amcamız :)

Apo'nun buluşmaya katılış videosu :)

http://youtu.be/nE7-KD9PtyE

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
[member=246]DarK PaSSenGeR[/member] ın videosunda Mazda 6'yı görünce kim bu diye düşünmüştüm... Buluşmaya davet etseydiniz keşke... :)

Emeği geçenlere, katılanlara sonsuz teşekkürler... ;)

Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Valla keyifli bir buluşma oldu, katılan arkadaşlara ve emeği geçenlere teşekkürler.

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Nihayet gelebildim eve :)

Aslında dönüş yolculuğum çok güzel başlamıştı, düzceye kadar laylaylom geldim tıngır mıngır. Ama düzceden sonra mübarek yağmur bir bastırdı daha eve kadar. Sadece tamponları aydınlatan farlarım, buğusu bir türlü çözülmeyen camlar ve aynalarıma rağmen ve de biraz ağır çalışan sileceklerime rağmen eve canlı olarak geldim. Gerçekten eve sağlam gelmem mucizeydi :D

Birde körfezde 6-7 km., pendik-gişeler arası ve acıbademden köprü girişine kadar berbat bir trafikte ilerledim.

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hadi geçmiş olsun..Tekrar teşekkürler..

Aslında dönüş yolculuğum çok güzel başlamıştı, düzceye kadar laylaylom geldim tıngır mıngır. Ama düzceden sonra mübarek yağmur bir bastırdı daha eve kadar. Sadece tamponları aydınlatan farlarım, buğusu bir türlü çözülmeyen camlar ve aynalarıma rağmen ve de biraz ağır çalışan sileceklerime rağmen eve canlı olarak geldim. Gerçekten eve sağlam gelmem mucizeydi :D

Birde körfezde 6-7 km., pendik-gişeler arası ve acıbademden köprü girişine kadar berbat bir trafikte ilerledim.

Araç Markası
98-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
şükür sağ salim varmışsın [member=65]Murat[/member]
gerçekten güzel bir buluşma oldu [member=2]Oğuzhan[/member], nice kalabalık buluşmalara, önden gelen yaz
darısı hem gezi hem de türkiye çapı buluşmalara diyelim :)
çita yükseliyor git gide

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

İzmit Doğu gişelerinden sonra trafiğin açık olduğu ana denk gelmek, piyangodan son 4 rakamı tutturmak gibi bir şey... :D

Paypalda da sorun yoksa, hadi geçmiş olsun...

Guzu nasıl uzun yolda sen ondan haber ver. :)

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
İzmit Doğu gişelerinden sonra trafiğin açık olduğu ana denk gelmek, piyangodan son 4 rakamı tutturmak gibi bir şey... :D

Paypalda da sorun yoksa, hadi geçmiş olsun...

Guzu nasıl uzun yolda sen ondan haber ver. :)
Veli abi zorlanmadan yüksek hızları görüyor, ama 90 dan sonra direksiyon çok fazla titriyor, iki elle zor zaptediyorum. Ama uzun yol bu araçla pek çekilmez, yol sesi ve motor sesi komple içeride ve benimkinde ekstra olarak sol ön kapı arasından gelen rüzgar var bolca :D Ama hakkını yemeyelim performans gerçekten muhteşem, bu kadarını beklemiyordum...

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Sağolun beyler ;)

[member=56]ezmocesteri[/member] [member=97]ktaskan[/member] [member=246]DarK PaSSenGeR[/member] [member=2]Oğuzhan[/member]

Bu arada fotolarda yeşil ördek çok çıkmış :)

Üst Alt